Sieci wodociągowe

zbiorowe zaopatrzenie ludności w wodę za pomocą rurociągów

Sieć wodociągowa jako jeden z podstawowych systemów liniowej infrastruktury podziemnej ma na celu zbiorowe zaopatrzenie ludności w wodę za pomocą rurociągów wraz z koniecznym uzbrojeniem sieci. Podstawowym kryterium oceny pracy wodociągu jest nieprzerwana dostawa wody o odpowiedniej jakości, pod odpowiednim ciśnieniem do odbiorców.

Przedsiębiorstwo Budowlane „BUDOMONT” Sp. z o.o. w trakcie swojej wieloletniej działalności wykonała dziesiątki kilometrów sieci wodociągowych w wielu Miastach i Gminach na terenie Polski, tym samym poprawiając stopień zwodociągowania kraju, tym samym podnosząc poziom i komfort życia mieszkańców.

ROBIMY TO CZEGO POTRZEBUJESZ

Firma zatrudnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską i techniczną. Pozwala to na jednoczesne wykonywanie wielu realizacji budowlanych, a łączna wartość usług oscyluje w chwili obecnej w granicach 40  mln. złotych rocznie.

Wykonane przez nas projekty w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy infrastruktury wielu Gmin i Miast, między innymi: Tarnów, Ostrów, Starachowice, Radom, Staszów, Wadowice, Łańcut, Kozienice, Sandomierz, Sulejówek, Tuchów, Nowa Dęba i wielu innych.

KONTAKT

P.B. Budomont Sp. z o.o.
ul. Przy Torze 1
35-205 Rzeszów, podkarpackie
7:00 – 16:00 / pon-pt

Telefon: 17 225 65 30
Email: biuro@pbbudomont.pl