Sieci wodociągowe

zbiorowe zaopatrzenie ludności w wodę za pomocą rurociągów

Sieć wodociągowa jako jeden z podstawowych systemów liniowej infrastruktury podziemnej ma na celu zbiorowe zaopatrzenie ludności w wodę za pomocą rurociągów wraz z koniecznym uzbrojeniem sieci. Podstawowym kryterium oceny pracy wodociągu jest nieprzerwana dostawa wody o odpowiedniej jakości, pod odpowiednim ciśnieniem do odbiorców.

Przedsiębiorstwo Budowlane „BUDOMONT” Sp. z o.o. w trakcie swojej wieloletniej działalności wykonała dziesiątki kilometrów sieci wodociągowych w wielu Miastach i Gminach na terenie Polski, tym samym poprawiając stopień zwodociągowania kraju, tym samym podnosząc poziom i komfort życia mieszkańców.

W ostatnich latach działalności Przedsiębiorstwo Budowlane „BUDOMONT” Sp. z o.o. zakończyło inwestycje związane z budową lub przebudową sieci wodociągowej w następujących gminach: Włoszczowa, Leżajsk, Harasiuki, Klimontów, Białaczów, Fałków, Klimontów, Nowa Dęba, Dębica.

Aktualnie Przedsiębiorstwo Budowlane „BUDOMONT” Sp. z o.o. realizuje inwestycje związane z budową lub przebudową sieci wodociągowej w ramach następujących zadań:

  • “Budowa połączenia wodociągu Konieczno z wodociągiem Włoszczowa” ,
  • “Opracowanie projektu budowlanego wraz z budową kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej i sieci przesyłowej dla miejscowości Temeszów w formule zaprojektuj i wybuduj”,
  • “Budowa wodociągu w miejscowości Byszówka, Borek, Kępiu, Klimontów, Szymanowice Dolne gmina Klimontów”,
  • “Budowa Łącznika sieci wodociągowej Beradz – Grabina”,
  • “Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie Gminy Zakliczyn”- Część I Budowa kanalizacji w m. Zawada Lanckorońska, Roztoka i Zakliczyn,
  • “Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Secemin wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków”,
  • “Budowa i rozbudowa kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na terenie Gminy Leżajsk – Część 5 – Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej w miejscowościach Wierzawice, Gierladowa, Dębno, Biedaczków, Maleniska”.
ROBIMY TO CZEGO POTRZEBUJESZ

Firma zatrudnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską i techniczną. Pozwala to na jednoczesne wykonywanie wielu realizacji budowlanych, a łączna wartość usług oscyluje w chwili obecnej w granicach 90 mln złotych rocznie.

Wykonane przez nas projekty w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy infrastruktury wielu gmin oraz miast. Zasięgiem swoich realizacji objęliśmy między innymi: Wietrzychowice, Wolę Krzysztoporską, Tuszów Narodowy, Włoszczową, Leżajsk, Nową Słupię, Pruchnik, Secemin, Pysznice, Wieliczkę, Pacanów, Mielec, Sobków, Grabice, Radymno, Harasiuki, Dębno, Niedźwiadę, Łubnice, Kuryłówkę, Białaczów, Zaleszany, Klimontów, Strąpków, Krasnystaw, Przecław, Dydnie, Jawornik Polski, Grębów, Bochnie, Kańczugę, Nową Dębe, Dynów, Wierzbice, Dębowiec i wiele innych.

KONTAKT

P.B. Budomont Sp. z o.o.
ul. Przy Torze 1
35-205 Rzeszów, podkarpackie
7:00 – 15:00 / pon-pt

Telefon: 17 225 65 30
Email: pbbudomont@interia.pl