Bieżące realizacje

WojewództwoZamawiającyNazwa kontraktu
małopolskieGmina Radłów"Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Radłów" w formule zaprojektuj i wybuduj
podkarpackieGmina Mielec"Uporządkowanie gospodarki wodnościekowej w Gminie Mielec"
łódzkieGmina Grabica"Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Oleandry, Bąkowiec, Polesie, Majków Mały"
świętokrzyskieWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o."Budowa połączenia wodociągu Konieczno z wodociągiem Włoszczowa"
świętokrzyskieWłoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o."Budowa kanalizacji sanitarnej z przepompownia ścieków P-4 w miejscowości Kurzelów, gm. Włoszczowa"
podkarpackieGmina Dydnia"Opracowanie projektu budowlanego wraz z budową kanalizacji sanitarnej, sieci wodociągowej i sieci przesyłowej dla miejscowości Temeszów w formule zaprojektuj i wybuduj"
podkarpackieGmina Laszki"Budowa kanalizacji sanitarnej w m. Wietlin, Wietlin Pierwszy"
świętokrzyskieGmina Klimontów"Budowa wodociągu w miejscowości Byszówka, Borek, Kępiu, Klimontów, Szymanowice Dolne gmina Klimontów"
świętokrzyskieGmina Klimontów"Budowa Łącznika sieci wodociągowej Beradz - Grabina"
podkarpackieGmina Dębica"Rozbudowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przepompowniami oraz przyłączami do budynków mieszkalnych w miejscowościach Latoszyn, Guminiska i Braciejowa - etap II"
łódzkieGmina Masłowice"Budowa kanalizacji w miejscowości Masłowice w formule zaprojektuj i wybuduj"
podkarpackieGmina Zaleszany"Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Zaleszany - w miejscowości Majdan Zbydniowski, Wólka Turebska, Dzierdziówka" w systemie zaprojektuj i wybuduj
łódzkieGmina Sulmierzyce"Budowa kanalizacji sanitarnej wraz z przykanalikami w m. Bogumiłowice, Piekary i Wola Wydrzyna"
podkarpackieGmina Mielec"Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Podleszany i Książnice, gmina Mielec"
świętokrzyskieGmina Łączna"Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Podzagnańszcze i Kamionki"
małopolskieGmina Zakliczyn"Budowa sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej na terenie Gminy Zakliczyn"- Część I Budowa kanalizacji w m. Zawada Lanckorońska, Roztoka i Zakliczyn
świętokrzyskieGmina Pacanów"Rozbudowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach gminy Pacanów leżących w zlewni oczyszczalni ścieków w m. Słupia"
świętokrzyskieGmina Słupia Konecka"Budowa sieci kanalizacyjnej w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w systemie zaprojektuj i wybuduj"
świętokrzyskieGmina Secemin"Budowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Secemin wraz z modernizacją oczyszczalni ścieków"
podkarpackieGmina Zaleszany"Budowa sieci kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Zaleszany"
małopolskieGmina Bochnia"Budowa III ETAPU sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami, pompowniami i zasilaniem elektryznym w msc. Grabina oraz częściowo w msc. Buczyna"
małopolskieGmina Wietrzychowice"Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z modernizacją stacji uzdatniania wody na terenie gminy Wietrzychowice w formule zaprojektuj i wybuduj - Cz. I."
świętokrzyskieZakład Gospodarki Komunalnej gminy Słupia Konecka Sp. z o.o."Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowści Pijanów i Radwanów oraz wymiana pomp głębinowych i montaż lampy UV na ujęciu w miejscowości Mnin - w systemie zaprojektuj i wybuduj"
małopolskieGmina Lisia Góra"Budowa infrastruktury wodno-kanalizacyjnej na terenie gminy Lisia Góra"
podkarpackieGmina Ostrów"Budowa sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami, przepompowniami i zasilaniem energetycznym dla miejscowości Blizna"
podkarpackieGmina Lubaczów"Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowości Krowica Hołodowska - etap I wraz z poprawą infrastruktury drogowej na trenie Gminy Lubaczów"
podkarpackieGmina Lubaczów"Budowa sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami w miejscowościach Krowica Sama i Krowica Hołodowska - Etap I - Część 1"
świętokrzyskieGmina Łubnice"Budowa kanalizacji sanitarnej na terenie Gminy Łubnice - etap IV"
podkarpackieGmina Leżajsk"Budowa i rozbudowa kanalizacji sanitarnej i wodociągowej na terenie Gminy Leżajsk - Część 5 - Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej w miejscowościach Wierzawice, Gierladowa, Dębno, Biedaczków, Maleniska"