Sieci kanalizacyjne

Budowa sieci kanalizacyjnych

Sieci kanalizacyjna jest jednym z głównych systemów liniowej infrastruktury podziemnej, którego podstawowym celem jest zgromadzenie i odprowadzenie ścieków z miejsca ich wytworzenia do odbiornika poprzez sieć kanałów bezpośrednio lub pośrednio z oczyszczeniem na obiekcie oczyszczalni ścieków. Ze względu na rodzaj transportowanych ścieków można wyodrębnić kanalizacje ogólnospławną, gdzie transportowane są zarówno ścieki sanitarne, jak też ścieki tzw. deszczowe, kanalizację sanitarną, która odprowadza ścieki bytowo-gospodarcze, oraz kanalizację deszczową, odprowadzającą do odbiornika ścieki deszczowe, pochodzące z opadów, bądź roztopów.

Przedsiębiorstwo Budowlane „BUDOMONT” Sp. z o.o. w trakcie swojej wieloletniej działalności wykonała dziesiątki kilometrów sieci kanalizacyjnych w wielu Miastach i Gminach na terenie Polski, tym samym poprawiając sanitację kraju, podnosząc poziom i komfort życia mieszkańców.

Tylko w ostatnich 3 latach działalności zakończyliśmy budowę sieci kanalizacyjnych w takich Gminach jak: Dąbrowa Tarnowska, Bochnia, Iwierzyce, Krasnystaw, Ulanów, Dynów, Zakrzew, Pruchnik, Wierzbica, Tomaszów Lubelski, Grębów, Kańczuga, Dydnia, Ostrów .

ROBIMY TO CZEGO POTRZEBUJESZ

Firma zatrudnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską i techniczną. Pozwala to na jednoczesne wykonywanie wielu realizacji budowlanych, a łączna wartość usług oscyluje w chwili obecnej w granicach 40  mln. złotych rocznie.

Wykonane przez nas projekty w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy infrastruktury wielu Gmin i Miast, między innymi: Tarnów, Ostrów, Starachowice, Radom, Staszów, Wadowice, Łańcut, Kozienice, Sandomierz, Sulejówek, Tuchów, Nowa Dęba i wielu innych.

KONTAKT

P.B. Budomont Sp. z o.o.
ul. Przy Torze 1
35-205 Rzeszów, podkarpackie
7:00 – 16:00 / pon-pt

Telefon: 17 225 65 30
Email: biuro@pbbudomont.pl