Przewierty sterowane

Wiertnica horyzontalna Vermeer

Przewierty sterowane są metodą bezwykopowego wykonania infrastruktury liniowej. Przedsiębiorstwo Budowlane „BUDOMONT” Sp. z o.o. w swoim zapleczu sprzętowym posiada dwie wiertnice horyzontalne Vermeer do wykonywania przewiertów sterowanych, co znacząco podnosi prestiż firmy oraz zwiększa bezszkodowość wykonywanych prac montażowo-budowlanych. Z użyciem wiertnicy horyzontalnej można znacząco przyspieszyć wykonanie prac, a także ich zasięg stosując przewierty w miejscach takich jak m.in.: tory kolejowe, cieki wodne, drogi, place brukowane.

ROBIMY TO CZEGO POTRZEBUJESZ

Firma zatrudnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską i techniczną. Pozwala to na jednoczesne wykonywanie wielu realizacji budowlanych, a łączna wartość usług oscyluje w chwili obecnej w granicach 90 mln złotych rocznie.

Wykonane przez nas projekty w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy infrastruktury wielu Gmin i Miast, między innymi: Tarnów, Ostrów, Starachowice, Radom, Staszów, Wadowice, Łańcut, Kozienice, Sandomierz, Sulejówek, Tuchów, Nowa Dęba i wielu innych.

KONTAKT

P.B. Budomont Sp. z o.o.
ul. Przy Torze 1
35-205 Rzeszów, podkarpackie
7:00 – 15:00 / pon-pt

Telefon: 17 225 65 30
Email: pbbudomont@interia.pl