Oczyszczalnie ścieków

Stacje uzdatniania wody

Oczyszczalnie ścieków stanowią nieodłączny element systemu unieszkodliwiania ścieków sanitarnych. Są to zespoły urządzeń oraz budynków technologicznych, które w wyniku szeregu procesów mechanicznych, biologicznych, biochemicznych oraz chemicznych usuwają ze ścieków zanieczyszczenia, umożliwiając odprowadzenie ich do odbiornika. Urządzenia obiektu oczyszczalni ścieków to m.in.: kraty, sita, piaskowniki, prasopłuczki, separatory piasku, osadniki wstępne, komory defosfatacyjne i denitryfikacyjne, złoża biologiczne lub reaktory biologiczne, osadniki wtórne.

Przedsiębiorstwo Budowlane „BUDOMONT” Sp. z o.o. tylko w roku 2020, oddało do użytkowania obiekt oczyszczalni ścieków w Gminie Miejskiej Dynów.

ROBIMY TO CZEGO POTRZEBUJESZ

Firma zatrudnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską i techniczną. Pozwala to na jednoczesne wykonywanie wielu realizacji budowlanych, a łączna wartość usług oscyluje w chwili obecnej w granicach 40  mln. złotych rocznie.

Wykonane przez nas projekty w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy infrastruktury wielu Gmin i Miast, między innymi: Tarnów, Ostrów, Starachowice, Radom, Staszów, Wadowice, Łańcut, Kozienice, Sandomierz, Sulejówek, Tuchów, Nowa Dęba i wielu innych.

KONTAKT

P.B. Budomont Sp. z o.o.
ul. Przy Torze 1
35-205 Rzeszów, podkarpackie
7:00 – 16:00 / pon-pt

Telefon: 17 225 65 30
Email: biuro@pbbudomont.pl