Budynki wielorodzinne

Przedsiębiorstwo Budowlane „BUDOMONT” Sp. z o.o. jest inwestorem osiedla budynków wielorodzinnych. Osiedle „Kameralna Niwa” jest nowoczesną inwestycją mieszkaniową, na którą składa się kompleks pięciu budynków czterokondygnacyjnych o łącznej ilości mieszkań 131. Kameralne osiedle jest zlokalizowane w Głogowie Małopolskim. Naszym celem było zaprojektowanie osiedla przyjaznego zarówno mieszkańcom, jak i przyrodzie oraz stworzenie miejsca będącego spełnieniem marzeń o własnym mieszkaniu.

Projektując i budując nowe mieszkania, dużą wagę przywiązywaliśmy do takich czynników, jak: bezpieczeństwo, ekologia, komfort zamieszkiwania. Postawiliśmy na rozwiązania szlachetne i eleganckie. Zdecydowaliśmy się na architekturę wyrazistą z nowoczesną formą budynków i jednocześnie funkcjonalną.

ROBIMY TO CZEGO POTRZEBUJESZ

Firma zatrudnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską i techniczną. Pozwala to na jednoczesne wykonywanie wielu realizacji budowlanych, a łączna wartość usług oscyluje w chwili obecnej w granicach 40  mln. złotych rocznie.

Wykonane przez nas projekty w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy infrastruktury wielu Gmin i Miast, między innymi: Tarnów, Ostrów, Starachowice, Radom, Staszów, Wadowice, Łańcut, Kozienice, Sandomierz, Sulejówek, Tuchów, Nowa Dęba i wielu innych.

KONTAKT

P.B. Budomont Sp. z o.o.
ul. Przy Torze 1
35-205 Rzeszów, podkarpackie
7:00 – 16:00 / pon-pt

Telefon: 17 225 65 30
Email: pbbudomont@interia.pl