OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW

System unieszkodliwiania
ścieków sanitarnych

SIECI WODOCIĄGOWE

Nieprzerwana dostawa wody o odpowiedniej jakości

SIECI KANALIZACYJNE

Podnosimy poziom
i komfort życia ludzi

PRZEWIERTY STEROWANE

Bezwykopowe wykonywanie
infrastruktury liniowej

BUDYNKI WIELORODZINNE

Nowoczesne inwestycje mieszkaniowe

Realizujemy prace budowlane dla
jednostek samorządowych na terenie całego kraju

Przedsiębiorstwo Budowlane Budomont Sp. z o.o. prowadzi działalność od 1994 roku. Zakres działalności firmy to głównie: budowa i modernizacja oczyszczalni ścieków, kanalizacji sanitarnych, budowa wodociągów, pompowni wody i stacji uzdatniania, budowa dróg, wytwórstwo konstrukcji stalowych, inspekcja kanałów sanitarnych. Od 2015 r. firma rozszerzyła swoją działalność o budowę osiedla bloków wielorodzinnych”Kameralna Niwa” w Głogowie Małopolskim.

Firma realizuje prace budowlane wyłącznie dla jednostek samorządowych na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało szeregiem wyróżnień jak Gazele Biznesu, czy Złota Setka Podkarpacia, przyznawane dla firm będących lokomotywami rozwoju gospodarki. W chwili obecnej Firma zatrudnia 60 osób i posiada własny park maszynowy w pełni zaspokajający potrzeby firmy, przy realizacji każdego rodzaju kontraktu.

wiertnice horyzontalne
wodociągi, stacje uzdatniania wody

Posiadamy własny park maszynowy w pełni zaspokajający potrzeby firmy, przy realizacji każdego rodzaju kontraktu.

ROBIMY TO CZEGO POTRZEBUJESZ

Firma zatrudnia wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę inżynierską i techniczną. Pozwala to na jednoczesne wykonywanie wielu realizacji budowlanych, a łączna wartość usług oscyluje w chwili obecnej w granicach 40  mln. złotych rocznie.

Wykonane przez nas projekty w znacznym stopniu przyczyniły się do poprawy infrastruktury wielu Gmin i Miast, między innymi: Tarnów, Ostrów, Starachowice, Radom, Staszów, Wadowice, Łańcut, Kozienice, Sandomierz, Sulejówek, Tuchów, Nowa Dęba i wielu innych.

KONTAKT

P.B. Budomont Sp. z o.o.
ul. Przy Torze 1
35-205 Rzeszów, podkarpackie
7:00 – 16:00 / pon-pt

Telefon: 17 225 65 30
Email: biuro@pbbudomont.pl